LOCAL MOTORS

Local Motors spojuje návrháře, konstruktéry a vynálezce, ať už při fyzickém kontaktu na pracovišti nebo při spolupráci online, jejichž cílem je přinést na trh speciální vozidla, jako je například Rally Fighter – silniční i offroadové závodní auto se 430 koňmi, které využívá výhody LOCTITE, díky kterým funguje i v extrémních podmínkách bez pomoci mechaniků.


Podívejte se na video o úspěchu LOCTITE

New Holland

New Holland nabízí farmářům a zemědělské výrobě více než 80 skupin produktů a více jak 300 modelů traktorů, kombajnů a zařízení pro manipulaci s materiály s jednoduchým ovládáním. New Holland používá více než 20 produktů LOCTITE včetně zajišťovačů závitů, upevňovacích směsí, produktů pro těsnění přírub i trubkových závitů pro zajištění maximální odolnosti vůči vibracím, ochrany proti korozi, prevenci vzniku netěsností a zvýšení spolehlivosti.

Podívejte se na video o úspěchu LOCTITE

4moms

4moms se věnuje vývoji inovativních produktů pro malé děti, které zjednodušují život jejich rodičům. V řešeních, která nesou ten nejvzácnější náklad, 4moms využívá zajišťovače závitů LOCTITE, aby si byli jistí, že se jejich produkty otevřou, zavřou a fungují bezpečně a spolehlivě. Rovněž používají vteřinová lepidla LOCTITE k připevnění plastových častí, které se obtížně lepí. Od zajišťovačů závitů až po vteřinová lepidla, 4moms se spoléhá na to, že jim LOCTITE zajistí úspěch.

Podívejte se na video o úspěchu LOCTITE

Polaris

Polaris se spoléhá na to, že lepidla LOCTITE zjistí, že jeho sněžné skútry vydrží i náročné požadavky extrémních sportovců. S téměř 60 letými zkušenostmi v oblasti systémového strojírenství Polaris navrhuje a vyrábí inovativní a vysoce výkonná motorová vozidla pro celý svět, včetně sněžných skútrů, rekreačních a terénních vozidel, užitkových a vojenských offroadových vozidel a motocyklů.

Podívejte se na video o úspěchu LOCTITE